Menu

Vil du starte i B1903?

I B1903 siger vi, at man kan komme og træne med i to uger, inden man behøver at melde sig ind. Så har man haft et par træningspas, hvor man kan se, om B1903 er det rigtige sted for en.

Alt efter hvornår du/dit barn er født i, kan du kontakte nedenstående personer, hvis du ønsker at starte i B1903:

Årgang 2017-2011: Skriv til Thomas Brando (thomas.brando@b1903.dk)

Årgang 2010: Skriv til Martin Halsted (Martin.halsted@gmail.com)

Årgang 2009: Skriv til Mikkel Grabov (mikkelgrabov@gmail.com)

Årgang 2008: Skriv til Michael Schou (jensenmichaelschou@gmail.com)

Årgang 2007: Skriv til Michael Rothenborg (michael.rothenborg@gmail.com)

Årgang 2006: Skriv til Ernst Berenthz (ernst_b@privat.dk)

Årgang 2005: Skriv til Martin Leifelt (leifelt@gmail.com)

Årgang 2004 og 2003: Skriv til Martin Madsen (martin-madsen@outlook.dk)

Senior: Skriv til Peer Hansen (peer.hansen@b1903.dk)

 

På hjemmesiden under fanebladet "holdinfo" kan du finde de forskellige holds sider, hvor du kan finde kontaktoplysninger på trænerne og se deres rækker, de spiller i. 

På hjemmesiden under fanebladet "klubinfo" kan du finde nærmere oplysninger om B1903.

Man melder sig ind på hjemmesiden under fanebladet "medlemskab". Direkte link HER

Man kan læse nærmere om kontingenter HER