Menu

Kampoversigt og banebooking

Nedenfor ses allerede bookede turneringskampe, træningskampe samt andre aktiviteter, som banerne er reserveret til. Kampe i DBU-regi bliver der booket baner til automatisk. (Husk på sætte holdkort til DBU-kampe fra U11)

Ønsker du at booke tid til en kamp udenfor DBU regi, skriv til denne mail

Du kan kun booke tider, der ikke er øremærket træning. 

Kampoversigt er opdateret: 05.11.18

 

Kan bookes

         
         
  Uge 46       
  Onsdag 14. november 18.45 U15-2 vs. U17-2 (tr. kamp) Bane 1
  Onsdag 14. november 20.30 OB-2 vs LSF (VinterBold) 7M Bane 1 
  Torsdag 15. november 20.15 Kan bookes Bane 1 
  Lørdag 17. november 09.00 U11-2 vs. Kastrup (tr. kamp) Bane 1 
  Lørdag 17. november 09.00 U11-1 vs. BSF (tr. kamp) Bane 1 
  Lørdag 17. november 10.30 U12 dr. 2 vs. Aakanden (VinterBold) Bane 1 
  Lørdag 17. november 10.30 U12 dr. 3 vs. Brønshøj (VinterBold) Bane 1 
  Lørdag 17. november 12.20 1. Senior vs Lyngby (serie 2) Bane 1
  Lørdag 17. november 14.30 6. Senior vs. Greve (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 17. november 14.30 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 17. november 16.00 U15-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 18. november 10.45 U11-1 vs. Slagelse (tr. kamp) Bane 1 
  Søndag 18. november 10.45 U11 dr. 2 vs. KB (VinterBold) Bane 1 
  Søndag 18. november 12.15 U10-1 vs HIK (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 18. november 12.15 U13 dr. 4 vs. Skjold (VinterBold) Bane 1 
  Søndag 18. november 13.45 U14 dr. 3 vs. Husum (VinterBold) Bane 1
  Søndag 18. november 15.15 U15-2 vs. Brøndby (VinterBold) Bane 1 
         
  Uge 47       
  Onsdag 21. november  19.00 Kan bookes Bane 1
  Onsdag 21. november 20.30 Kan bookes Bane 1
  Torsdag 22. november 20.15 Kan bookes Bane 1
  Lørdag 24. november 10.00  DBU-Stævne - U10 dr. 1 (VinterBold) Bane 1
  Lørdag 24. november 10.00 DBU-Stævne - U9 dr. 1 (VinterBold) Bane 1
  Lørdag 24. november 12.20 Kan bookes Bane 1
  Lørdag 24. november 14.30 U12-3 vs. Skjold Birkerød C (tr.kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 24. november 14.30 U12-2 vs. Skjold Birkerød B (tr kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 24. november 15.45 U11-2 vs. BSV (CHL) 8M Bane 1
  Lørdag 24. november 15.45 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 25. november 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 25. november 11.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 25. november 11.00 U15-1 vs B93 (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 25. november 12.45 U11-1 vs. ?? (CHL)  Bane 1
  Søndag 25. november  12.45 8M kan bookes Bane 1
         
  Uge 48       
  Onsdag 28. november  19.00 9. Senior vs. SSB (VinterBold) 8M Bane 1
  Onsdag 28. november 19.00 U11-2 vs. Espergærde (CHL) 8M Bane 1
  Onsdag 28. november 20.30 Kan bookes Bane 1
  Torsdag 29. november 20.15 M+55 vs. HIK  Bane 1
  Lørdag 1. december 09.15 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 1. december 09.15 U11 dr. 1 vs. KB (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 1. december 09.15 U11 dr. 4 vs. ØIF (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 1. december 10.30-14.00 FIVE-A-SIDE TURNERING Bane 1
  Lørdag 1. december 14.30 U12 dr. 1 vs. VG Fodbld (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 1. december 14.30 U13 dr. 1 vs. Helsnge (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 1. december 15.45 U15-3 vs. FB (VinterBold) Bane 1
  Søndag 2. december 09.00-10.30 Bookes jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 2. december 11.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 2. december 11.00 U10-1 vs. Vestia (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 2. december 11.00 U11-2 vs. ?? (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 2. december 12.45 U15-1 vs. HIK (VinterBold) Bane 1
  Søndag 2. december 14.30 U17-1 vs. Herfølge (VinterBold) Bane 1
  Søndag 2. december 16.15 U13-2 vs. HIK (tr. kamp) 11M Bane 1
         
  Uge 49       
  Onsdag 5. december 19.00 U11-1 vs. U11-2 (CHL) 8M Bane 1
  Onsdag 5. december 19.00 8M kan books Bane 1
  Onsdag 5. december 20.30 Kan bookes  Bane 1
  Torsdag 6. december 20.15 Kan bookes  Bane 1 
  Lørdag 8. december 09.15 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 8. december 09.15 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 8. december 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 8. december 10.45 U13-2 vs. Vallensbæk (tr. kamp) 11M Bane 1
  Lørdag 8. december 12.20 Kan bookes Bane 1
  Lørdag 8. december 14.30 U19-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 8. december 16.15 Kan bookes Bane 1
  Søndag 9. december 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 9. december 11.15 DBU-Stævne - U8 dr. 2 (VinterBold) Bane 5
  Søndag 9. december 11.15 DBU-Stævne - U9 dr. 2 (VinterBold) Bane 1
  Søndag 9. december 11.15 DBU-Stævne - U10 dr. 2 (VinterBold) Bane 1
  Søndag 9. december 13.30 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 9. december 13.30 U19-3 vs. Borup (VinterBold) Bane 1
  Søndag 9. december 15.15 U14-1 vs. U15-2 (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 9. december 16.45 U11-2 vs. Holte (tr. kamp) Bane 1
         
  Uge 50      
  Onsdag 12. december  19.00 M+60 vs. Frem (tr. kamp) Bane 1 
  Onsdag 12. december 20.30 Kan bookes  Bane 1 
  Torsdag 13. december  20.15 M+32-2 vs. B93 (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 15. december  09.15 U11 dr. 4 vs. Fremad A. (VinterBold) 8M Bane 1 
  Lørdag 15. december   09.15  U11 dr. 2 vs. B93 (VinterBold) 8M Bane 1 
  Lørdag 15. december   10.45  U12 dr. 3 vs. Bispebjerg (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 15. december  10.45 U13 dr. 1 vs. Bagsværd (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 15. december 12.20 6. Senior vs. Brøndby Strand (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 15. december 14.30 Kan bookes Bane 1
  Lørdag 15. december 16.00 U19-1 vs. ?? Bane 1
  Søndag 16. december 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 16. december 11.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 16. december 11.00 U15-2 vs. FIX (VinterBold) Bane 1
  Søndag 16. december 12.45 U17-2 (U16) vs. Herlev Bane 1
  Søndag 16. december 14.30 U11-1 vs. Espergærde (CHL) 8M Bane 1
  Søndag 16. december 14.30 8M kan bookes Bane 1
         
  Uge 51       
  Onsdag 19. december  19.00 Kan bookes Bane 1
  Onsdag 19. december 20.15 Kan bookes Bane 1
  Torsdag 20. december 20.15 Kan bookes Bane 1
  Lørdag 22. december   Lukket  
  Søndag 23. december   Lukket  
         
  Uge 52      
      Lukket   
         
  Uge 1      
  Lørdag 5. januar 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 5. januar 10.45 Kan bookes Bane 1
  Lørdag 5. januar 10.45 Kan bookes Bane 1 
  Lørdag 5. januar 12.15 Kan bookes Bane 1
  Søndag 6. januar 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 6. januar 11.00 Kan bookes Bane 1
  Søndag 6. januar 11.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 6. januar 12.45 U15-2 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
         
  Uge 2      
  Onsdag 9. januar 19.00 M+55 vs. Avarta Bane 1
  Onsdag 9. januar 20.30 Kan bookes Bane 1
  Torsdag 10. januar 20.15. Kan bookes Bane 1
  Lørdag 12. januar  09.15  8M kan bookes  Bane 1
  Lørdag 12. januar  09.15 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 12. januar  10.45 U12 dr. 2 vs. Vestia (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 12. januar  10.45 U12 dr. 1 vs. Skjold (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 12. januar 12.30 U15-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 12. januar 14.30 U14-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 12. januar 16.15 U15-3 vs. KB (VinterBold) Bane 1
  Søndag 13. januar 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 13. januar 11.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 13. januar 11.00 U14-2 s. b93 (VinterBold) Bane 1
  Søndag 13. januar 12.45 Kan bookes Bane 1
  Søndag 13. januar 14.30 U11 dr. 1 vs. KB (VinterBold) 8M Bane 1
  Søndag 13. januar 14.30 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 13. januar 16.00 Kan bookes Bane 1
         
         
  Uge 3      
  Onsdag 16. januar 19.00 M+60 vs. Køge Bane 1
  Lørdag 19. januar 09.15 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 19. januar 09.15 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 19. januar 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 19. januar 10.45 U10-1 vs. ?? (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 19. januar 10.45 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 19. januar 12.20 Kan bookes  Bane 1
  Lørdag 19. januar 14.30 U19-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 20. januar 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 20. januar 11.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 20. januar 11.00 U15-1 vs Fremad Amager (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 20. januar 12.45 U14-1 vs. Frederikssund (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 20. januar 14.30 U13-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
         
  Uge 4       
  Onsdag 23. januar 19.00 M+45 vs. Espergærde IF (Vinterbold) Bane 1 
  Onsdag 23. januar 20.30 Kan bookes Bane 1 
  Torsdag 24. januar 20.15 Kan bookes Bane 1 
  Lørdag 26. januar 09.15 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 26. januar 09.15 U12 dr. 3 vs. HIK (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 26. januar 10.45 U11 dr. 2 vs. HB (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 26. januar 10.45 U13-3 vs. KB (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 26. januar 12.20 1. SEN vs. GVI (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 26. januar 14.30 U19-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 26. januar 16.30 U14-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 27. januar 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5++6
  Søndag 27. januar 11.00 U15-2 vs. Kastrup (VinterBold) Bane 1
  Søndag 27. januar 11.15 DBU-stævne - U9 dr. 1  Bane 5
  Søndag 27. januar 12.45 U17-2 (U16) vs. Fremad Amager (VinterBold) Bane 1
  Søndag 27. januar 13.15 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 27. januar 14.30 9. Senior vs. T.G. 80 IF (VinterBold) Bane 1
  Søndag 27. januar 14.30 8M  kan bookes Bane 1
  Søndag 27. januar 16.00 U15-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
         
  Uge 5      
  Onsdag 30. januar 19.00 M+60 vs. FA2000 Bane 1 
  Onsdag 30. januar 20.30 Kan bookes  Bane 1 
  Torsdag 31. januar 20.15 M+32 vs. Albertslund (VinterBold) Bane 1
  Lørdag 2. februar 09.15 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 2. februar 09.15 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 2. februar 10.45 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 2. februar 10.45 U13-2 vs. Skovshoved (VinterBold) Bane 1
  Lørdag 2. februar 12.20 1. SEN vs. Stenløse (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 2. februar 14.30 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 2. februar 14.30 6. senior vs. Jersie United (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 2. februar 16.00 U19 dr. 1-2 vs. B82 Virum (VinterBold) Bane 1
  Søndag 3. februar 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 3. februar 11.15 DBU - stævne - U10 dr. 1, p. 2 Bane 1
  Søndag 3. februar 11.15 DBU - stævne - U9 dr. 1, p. 2 Bane 1+5
  Søndag 3. februar 13.15 DBU - stævne - U8 dr. 2, p. 2 Bane 1
  Søndag 3. februar 13.15 DBU - stævne - U9 dr. 3 , p.3 Bane 1
  Søndag 3. februar 15.15 U17-1 vs. Brøndbyernes IF (VinterBold) Bane 1
         
  Uge 6       
  Mandag 4. februar 20.15 9. Senior vs. Albertslund BS72 Bane 1
  Tirsdag 5. februar 17.15 U13-3 vs. FB (VinterBold) 8M Bane 1
  Onsdag 6. februar 19.00 U17-1 vs. FB (Vinterbold) Bane 1
  Torsdag 7. februar 20.15.  M+45 vs. Skodsborg (VinterBold) Bane 1
  Lørdag 9. februar 10.00 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 9. februar 12.20 Kan bookes Bane 1
  Lørdag 9. februar 14.30 Kan bookes Bane 1
  Søndag 10. februar 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 10. februar 11.00 Kan bookes Bane 5
  Søndag 10. februar 11.00 Kan bookes Bane 1
         
  Uge 7      
  Onsdag 13. februar 19.00 M+60 vs. KB Bane 1 
  Onsdag 13. februar 20.30 Kan bookes Bane 1 
  Torsdag 14. februar 20.15 Kan bookes Bane 1 
  Lørdag 16. februar 10.00 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 16. februar 12.20 1. SEN vs. Helsinge (tr. kamp) Bane 1
         
  Uge 8      
  Onsdag 20. februar 19.00 U19-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1 
  Onsdag 20. februar 20.30 Kan bookes Bane 1 
  Torsdag 21. februar 20.15 Kan bookes Bane 1 
  Lørdag 23. februar 09.15 8M kan bookes Bane 1 
  Lørdag 23. februar 09.15 8M kan bookes Bane 1 
  Lørdag 23. februar 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 23. februar 10.45 U15-3 vs Skovshoved (VinterBold) Bane 1 
  Lørdag 23. februar 12.30 1. SEN vs. FC Udfordringen (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 23. februar 14.30 U19-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 23. februar 16.15 Kan bookes Bane 1
  Søndag 24. februar 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 24. februar 11.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 24. februar 11.00 U13-1 vs. BSV (VinterBold) 11M Bane 1
  Søndag 24. februar 12.45 U15-1 vs. LSF (VinterBold) Bane 1
  Søndag 24. februar 14.30 U14-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 24. februar 16.15 Kan bookes Bane 1
         
  Uge 9      
  Onsdag 27. februar 19.00 M+55 vs. Brønshøj Bane 1 
  Onsdag 27. februar 20.30 Kan bookes  Bane 1 
  Torsdag 28. februar 20.15 M+60 vs. B93 Bane 1 
  Lørdag 2. marts 09.15 U11 dr. 1 vs. Valby (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 2. marts 09.15 U12 dr. 2 vs. Husum (Vinterbold) 8M Bane 1 
  Lørdag 2. marts 10.45 U12 dr. 1 vs. Kr. Værløse (VinterBold) 8M Bane 1 
  Lørdag 2. marts 10.45 U13-2 vs. Snekkersten (VinterBold) 8M Bane 1
  Lørdag 2. marts 12.20 1. SEN vs. Farum (tr. kamp) Bane 1 
  Lørdag 2. marts 14.30 U19-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1 
  Lørdag 2. marts 16.15 U14-2 vs. B93 (VinterBold)  Bane 1
  Søndag 3. marts 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 3. marts 11.15 DBU - Stævne - U9 dr. 2, p. 4 Bane 1
  Søndag 3. marts 11.15 DBU - Stævne - U9 dr. 2, p. 5 Bane 1
  Søndag 3. marts 11.15 DBU - Stævne - U8 dr. 3, p. 2 Bane 5
  Søndag 3. marts 13.30 Kan bookes Bane 1
  Søndag 3. marts 15.15 Kan bookes Bane 1 
  Søndag 3. marts 17.00 Kan bookes Bane 1 
         
  Uge 10      
  Onsdag 6. marts  19.00  M+45 vs. B93 (Vinterbold) Bane 1
  Onsdag 6. marts 20.30 M+55 vs. BSF Bane 1
  Torsdag 7. marts 20.15 M+32-2 vs. Brøndbyerns IF (VinterBold) Bane 1
  Fredag 8. marts 19.00 1. Senior vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 9. marts 09.00-16-00 1. Senior - Træning Bane 5+6
  Lørdag 9. marts 09.15 VinterBold 8M Bane 1
  Lørdag 9. marts 09.15 VinterBold 8M Bane 1
  Lørdag 9. marts 10.45 VinterBold 8M Bane 1 
  Lørdag 9. marts 10.45 VinterBold 8M Bane 1 
  Lørdag 9. marts 12.15 U14-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 9. marts 14.15 1. senior - Fremad Amager (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 9. marts 16.15 VinterBold 11M  Bane 1
  Søndag 10. marts 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 10. marts 11.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 10. marts 11.00 VinterBold 11M (2x35) Bane 1
  Søndag 10. marts 12.45 VinterBold 11M (2x35) Bane 1
  Søndag 10. marts 14.30 VinterBold 8M - SEN Bane 1
  Søndag 10. marts 14.30 VinterBold 8M - SEN Bane 1
  Søndag 10. marts 16.00 VinterBold 11M Bane 1
         
  Uge 11      
  Onsdag 13. marts 19.00  Reserveret til potentiel Vinterboldsflytning   
  Onsdag 13. marts 20.30 Kan bookes Bane 1
  Torsdag 14. marts 20.15  Kan bookes   
  Lørdag 16. marts 09.15 VinterBold 8M  
  Lørdag 16. marts 09.15 VinterBold 8M  
  Lørdag 16. marts 10.45 VinterBold 8M  
  Lørdag 16. marts 10.45 VinterBold 8M  
  Lørdag 16. marts 12.20 1. SEN vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 16. marts 14.30 U19-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 16. marts 16.15 VinterBold 11M (2x35) Bane 1
  Søndag 17. marts 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 17. marts 11.00 VinterBold 11M (2x35) Bane 1
  Søndag 17. marts 12.45 VinterBold 11M Bane 1
  Søndag 17. marts 14.30 U13-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 17. marts 16.15 U14-1 vs. RB 1906 (tr. kamp) Bane 1
         
  Uge 12      
  Onsdag 20. marts      
  Onsdag 20. marts      
  Torsdag 21. marts      
  Lørdag 23. marts 09.15 VinterBold 8M  
  Lørdag 23. marts 09.15 8M  kan bookes  
  Lørdag 23. marts 10.45 VinterBold 8M  
  Lørdag 23. marts 10.45 8M kan bookes  
  Lørdag 23. marts 13.00 Booket til potentiel turneringskamp Bane 1
  Lørdag 23. marts 15.15 VinterBold 11M (2x35) Bane 1
  Lørdag 23. marts 17.00 Kan bookes Bane 1
  Søndag 24. marts 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1+5+6
  Søndag 24. marts 11.45 Booket til potentiel turneringskamp  
  Søndag 24. marts 13.30 Booket til potentiel turneringskamp  
  Søndag 24. marts 15.30 Booket til potentiel turneringskamp  
         
  Uge 13