Menu

Kampoversigt og banebooking

Nedenfor ses allerede bookede turneringskampe, træningskampe samt andre aktiviteter, som banerne er reserveret til. Kampe i DBU-regi bliver der booket baner til automatisk. (Husk på sætte holdkort til DBU kampe fra U11)

Ønsker du at booke tid til en kamp uden for DBU regi, skriv til denne mail

Man kan ikke booke tider, der er øremærket til træning. Se træningsoversigten under træningsinfo.

Kampoversigt er opdateret: 12.03.20

 

         
         
  Uge 11      
  Onsdag 11. marts 18.45 M+60 vs. Frem - AFLYST Bane 1
  Onsdag 11. marts 20.15 M+45 vs. Allerød - AFLYST Bane 1
  Torsdag 12. marts 20.15 3. senior vs. Accura - AFLYST Bane 1
  Lørdag 14. marts 10.00-16.00 U8-stævne - AFLYST Bane 5+6
  Lørdag 14. marts 10.00 U11 dr. 1 vs. AB Tårnby - AFLYST Bane 1
  Lørdag 14. marts 10.00 U12 dr. 2, p. 6 vs. FA2000 - AFLYST Bane 1
  Lørdag 14. marts 11.30 U11 dr. 3 vs. Nørrebro - AFLYST Bane 1
  Lørdag 14 marts 11.30 U12 dr. 3 vs. FB - AFLYST Bane 1
  Lørdag 14. marts 13.00 U15M vs. Virum - AFLYST Bane 1
  Lørdag 14. marts 14.45 U15 dr. 3-4 vs. Nørrebro - - AFLYST Bane 1
  Lørdag 14. marts 16.15 U14 dr. 1-2 vs. HIK - - AFLYST Bane 1
  Søndag 15. marts 10.45 U12 dr. 2, p. 7. vs. Brønshøj - AFLYST Bane 1
  Søndag 15. marts 10.45 U13 dr. 3 vs. Brønshøj - AFLYST Bane 1
  Søndag 15. marts 12.30 U19-1 vs. SIF - AFLYST Bane 1
  Søndag 15. marts 14.30 U17M vs. Farum - AFLYST Bane 1
  Søndag 15. marts 16.15 U17 dr. 3-4 vs. Lynge-U. - AFLYST Bane 1
         
  Uge 12      
  Onsdag 18. marts 18.45 M+45 vs. Ishøj - AFLYST Bane 1
  Onsdag 18. marts 20.15 M+32 11M vs. Østerbro - AFLYST Bane 1
  Fredag 20. marts 18.45 U15M vs. Skælskør - AFLYST Bane 1
  Lørdag 21. marts 10.00 U14M vs. FFB - AFLYST Bane 1
  Søndag 22. marts 10.45 U11 dr. 2 vs. Vanløse - AFLYST Bane 1
  Søndag 22. marts 10.45 U12 dr. 1 vs. B93 - AFLYST Bane 1
  Søndag 22. marts 12.30 2. senior vs. Vanløse - AFLYST Bane 1
  Søndag 22. marts 14.30 U13-1 vs. Skjold - AFLYST Bane 1
         
  Uge 13      
  Onsdag 25. marts 18.45 M+55 vs. B1908 - AFLYST Bane 1
  Onsdag 25. marts 20.15 M+32 11M vs. Hekla - AFLYST Bane 1
  Lørdag 28. marts 10.00-14.00 U8 - ministævne - AFLYST Bane 5+6
  Lørdag 28. marts 10.00 U13-1 vs. FB - AFLYST Bane 1
  Lørdag 28. marts 11.45 U10 vs. ?? (tr. kamp) 8M - AFLYST Bane 1
  Lørdag 28. marts 11.45 U10 vs. ?? (tr. kamp) 8M - AFLYST Bane 1
  Lørdag 28. marts 13.30 U14 dr. 1-2 vs. Albertsund - AFLYST Bane 1
  Søndag 29. marts 12.30 2. senior vs. Suså (tr. kamp) - AFLYST Bane 1
  Søndag 29. marts 14.30 U14-1 vs. Himmelev-V.  - UDSAT Bane 1
         
  Uge 14      
  Onsdag 1. april 18.45 U13 dr. 5 vs. FIX  Bane 1
  Onsdag 1. april 20.15 2. senior vs. Jægersborg Bane 1
  Torsdag 2. april 20.15 M+32 11M vs Greve (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 4. april 09.30-14.00 U8 - ministævne Bane 5+6
  Lørdag 4. april 10.00 U13-1 vs. FIX (tr. kamp) 11M Bane 1
  Lørdag 4. april 11.45 U12-1 vs. BIF (tr. kamp) 9M Bane 1
  Lørdag 4. april 14.00 1. Senior vs. FC Udfordringen Bane 1
  Lørdag 4. april 16.00 U14M vs. Elite Bornholm Bane 1
  Søndag 5. april 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 5. april 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 5. april 11.00 U12-2 vs. Vestegnen (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 5. april 11.00 8M Kan bookes Bane 1
  Søndag 5. april 12.30 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 5. april 12.30 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 5. april 14.00 U17 dr. 2 vs. Vanløse Bane 1
  Søndag 5. april 16.00 U19 dr. 1 vs. SIF Bane 1
         
  Uge 15      
  Onsdag 8. april 18.45 M+50 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Torsdag 9. april 12.00 3. senior vs. Skovshoved Bane 1
         
  Uge 16      
  13. april 14.00 1. senior vs. Hvidovre Bane 1
  14. april 20.15 M+32 7M vs. Tårnby Bane 1
  15. april 18.45 M+55 vs. KB Bane 1
  16. april 20.15 M+32 11M vs. Østerbro IF Bane 1
  18. april 10.00 8M eller 11M kan bookes Bane 3
  18. april 10.15 U13 dr. 1 vs. Hekla 8M Bane 1
  18. april 10.15 U13 dr. 6 vs. AB Tårnby 8M Bane 1
  18. april 12.00 U19-1 vs. Sundby Bane 1
  18. april 14.00 8. senior vs. Skjold 7M Bane 1
  18. april 14.00 11. senior vs. FA2000 7M Bane 1
  18. april 15.30 9. senior vs. Fremad Valby 7M Bane 1
  18. april 15.30 5. senior vs. B93 7M Bane 1
  19. april 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 1
  19. april 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 5,6
  19. april 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 3
  19. april 10.45 U14/U15 7M vs. Dragør 7M Bane 1
  19. april 12.00 U14 liga 2 vs. skjold Bane 1
  19. april 12.00 U14 dr. 2 vs. GVI Bane 3
  19. april 14.00 U17M vs. Skovshoved Bane 1
  19. april 14.00 4. senior vs. PI Fodbold Bane 2
  19. april 14.00 U13 vs. Brøndby (tr. kamp) 11M Bane 3
  19. april 16.00 10. senior vs. KFB Bane 1
         
  Uge 17      
  21. april 20.15 M+32 7M vs. Tårnby FF Bane 1
  22. april 18.45 M+60 vs. HB Køge Bane 1
  22. april 20.15 2. senior vs. Heimdal Bane 1
  23. april 20.15 M+50 vs. FB Bane 1
  25. april 10.00-14.30 U6-ministævne Bane 5+6
  25. april 10.15 U13 dr. 5 vs. KB 8M Bane 1
  25. april 12.00 U19 Øst 2 vs. Lyngby Bane 1
  25. april 14.00 U12 dr. 3 vs. GVI 8M Bane 1
  25. april 14.00 U11 dr. 3 vs. Skjold 8M Bane 1
  25. april 16.00 3. senior vs. Frem Bane 1
  26. april 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 1
  26. april 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 5+6
  26. april 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 3
  26. april 11.00-15.30 DBU-stævne: U10 rk. 1, p. 2 Bane 1
  26. april 12.00 U15M vs B93 Bane 2
  26. april 12.00 U14M vs. HIK Bane 3
  26. april 12.30 DBU-stævne: U10 rk. 2, p. 1 Bane 1
  26. april 14.00 6. senior vs. FA2000 7M Bane 3
  26. april 14.00 DBU-stævne: U10 rk. 3, p. 2 Bane 1
  26. april 16.00 U19 dr. 1 vs. Rødovre Bane 1
         
  Uge 18       
  Onsdag 29. april 18.00 Booket til kampflytning Bane 2
  Onsdag 29. april 18.45 M+50 vs. Husum Bane 1
  Onsdag 29. april 19.00 U15 dr. 2 vs. HIK Bane 3
  Onsdag 29. april 20.15 M+32 11M vs. Jyden Bane 1
  Torsdag 30. april 20.15 M+55 vs. HIK/SIF Bane 1
  Lørdag 2. maj 10.00 DBU-stævne: U9 rk. 1, p. 1 Bane 1
  Lørdag 2. maj 10.00 DBU-stævne: U6, p. 1 Bane 5+6
  Lørdag 2. maj 11.30 DBU-stævne: U6, p. 2 Bane 5+6
  Lørdag 2. maj 12.00 DBU-stævne: U8 rk 3, p 2 Bane 1
  Lørdag 2. maj 13.00 11. senior vs. Volvox 7M Bane 3
  Lørdag 2. maj 14.30 9. senior vs. VLI 7M Bane 3
  Lørdag 2. maj 14.45 U12 dr 2 vs. Vestia 8M Bane 1
  Lørdag 2. maj 14.45 U14/15 7M vs. Vanløse 7M Bane 1
  Lørdag 2. maj 16.15 U13 dr. 1 vs. Frem 8M Bane 1
  Lørdag 2. maj 16.15 U13 dr. 6 vs. Hekla 8M Bane 1
  Søndag 3. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 3. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 5,6
  Søndag 3. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 3
  Søndag 3. maj 11.00 U12 dr. 1 p. 4 vs. KB 8M Bane 1
  Søndag 3. maj 11.00 U12 dr. 1 p. 2 vs. B1908 8M Bane 1
  Søndag 3. maj 12.00 U14 dr. 2 vs. Skjold Bane 3
  Søndag 3. maj 12.30 U11 dr. 1 vs. GVI 8M Bane 1
  Søndag 3. maj 12.30 U11 dr. 2 vs. B93 8M Bane 1
  Søndag 3. maj 14.00 U13 vs. HIK (tr. kamp) 11M Bane 3
  Søndag 3. maj 14.00 U14 liga 2 vs. Sundby Bane 1
  Søndag 3. maj 15.45 8. senior vs. FC Babylon 7M Bane 1
  Søndag 3. maj 15.45 5. senior vs. FC Ryparken 7M Bane 1
  Søndag 3. maj 16.00 U17 dr. 2 vs. Fremad Valby Bane 2
         
  Uge 19       
  Mandag 4. maj 20.15 M+60 vs. AB Tårnby Bane 1
  Tirsdag 5. maj 17.15 U12 dr. 3 vs. HIK 8M Bane 1
  Tirsdag 5. maj 17.30 U14M vs. B1908/Fremad Amager Bane 3
  Tirsdag 5. maj 18.45 6. senior vs. KB 7M Bane 1
  Tirsdag 5. maj 20.15 M+32 7M vs. Real Copenhagen Bane 1
  Onsdag 6. maj 17.30 U13 dr. 5 vs. B93 8M Bane 3
  Onsdag 6. maj 18.00 U17M vs. Frem Bane 1
  Onsdag 6. maj 18.00 U15M vs. AB Tårnby Bane 2
  Onsdag 6. maj 19.00 10. senior vs. B93 Bane 3
  Onsdag 6. maj 20.00 3. senior vs. Brønshøj Bane 1
  Fredag 8. maj 08.00-18.00 Løve Cup - U5, U8 og U10 Alle baner
  Lørdag 9. maj 08.00-18.00 Løve Cup - U6, U9 og U11 Alle baner
  Lørdag 9. maj 16.00 1. senior vs. NB Bornholm Gen.stadion
  Søndag 10. maj 08.00-18.00 Løve Cup - U7, U10 og U12 Alle baner
         
  Uge 20      
  Onsdag 13. maj 18.00 U17M vs. Hvidovre Bane 2
  Onsdag 13. maj 18.45 M+50 vs. Skovshoved Bane 1
  Onsdag 13. maj 19.00 M+32 11M vs. Hekla Bane 3
  Onsdag 13. maj 20.15 2. senior vs. AB Tårnby Bane 1
  Torsdag 14. maj 20.15 M+55 vs. Rødovre/FA2000 Bane 1
  Lørdag 16. maj 10.00 U13 vs. Greve (tr. kamp) 11M Bane 3
  Lørdag 16. maj 10.00 DBU-stævne: U9 rk. 4, p. 1 Bane 1
  Lørdag 16. maj 12.00 DBU-stævne: U9 rk. 2, p. 1 Bane 1
  Lørdag 16. maj 12.00 U19 øst 2 vs. Frem Bane 2
  Lørdag 16. maj 14.00 9. senior vs. FC Culpa 7M Bane 3
  Lørdag 16. maj 15.00 U12 dr. 2 vs. KB 8M Bane 1
  Lørdag 16. maj 15.00 14/U15 7M vs. Brønshøj Bane 1
  Søndag 17. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 17. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 5,6
  Søndag 17. maj 10.00 U15 dr. 2 vs. AB Tårnby Bane 3
  Søndag 17. maj 11.00 U13 dr. 6 vs. HIK 8M Bane 1
  Søndag 17. maj 11.00 U13 dr. 1 vs. GVI 8M Bane 1
  Søndag 17. maj 12.00 U14 dr. 2 vs. Skovshoved Bane 3
  Søndag 17. maj 12.30 U12 dr. 1, p. 4 vs. HIK 8M Bane 1
  Søndag 17. maj 12.30 U11 dr. 2 vs. Dragør 8M Bane 1
  Søndag 17. maj 14.00 U11 dr. 3 vs. Nørrebro United 8M Bane 1
  Søndag 17. maj 14.00 4. senior vs. FIX Bane 2
  Søndag 17. maj 15.30 8. senior vs. Amager FF 7M Bane 1
  Søndag 17. maj 15.30 11. senior vs. DFT 7M Bane 1
  Søndag 17. maj 16.00 U17 dr. 2 vs. FIX Bane 3
  Søndag 17. maj 16.00 10. senior vs. Heimdal Bane 2
         
  Uge 21      
  Tirsdag 19. maj 20.15 M+32 7M vs. Sundby KFUM Bane 1
  Onsdag 20. maj 18.45 U13 dr. 5 vs. KB 8M Bane 1
  Onsdag 20. maj 20.15 2. senior vs. Skjold Bane 1
  Lørdag 23. maj 10.00 U14M vs. Brønshøj Bane 3
  Lørdag 23. maj 10.00 U11 dr. 1 vs. Dragør 8M Bane 1
  Lørdag 23. maj 12.00 6. senior vs. Stefan 7M Bane 1
  Lørdag 23. maj 12.00 5. senior vs. Østerbro IF 7M Bane 1
  Lørdag 23. maj 14.00 1. senior vs. FB Bane 1
  Lørdag 23. maj 16.00 3. senior vs. Tårnby FF Bane 1
  Søndag 24. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 24. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 5+6
  Søndag 24. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 3
  Søndag 24. maj 11.00 U13 vs. Brøndby (tr. kamp) 11M Bane 3
  Søndag 24. maj 12.00 U15M vs. Vanløse Bane 1
  Søndag 24. maj 14.00 U14 liga 2 vs. LSF Bane 1
  Søndag 24. maj 16.00 U19 dr- 1 vs. Nørrebro United Bane 1
         
  Uge 22      
  Onsdag 27. maj 18.45 M+60 vs. B93 Bane 1
  Torsdag 28. maj 20.15 M+32 11M vs. Skovshoved Bane  1
  Fredag 29. maj 17.30 U13 dr. 1 vs. B93 8M Bane 1
  Lørdag 30. maj 11.30 6. senior vs. Stefan 7M Bane 1
  Lørdag 30. maj 13.00 5. senior vs. Hakoah 7M Bane 1
  Lørdag 30. maj 15.00-18.00 Booket  Bane 4
  Søndag 31. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 31. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 5+6
  Søndag 31. maj 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 3
  Søndag 31. maj 12.00 U15M vs. KFUM Bane 1
  Søndag 31. maj 14.00 4. senior vs. FA2000 Bane 2
  Søndag 31. maj 14.00 U17M vs. B93 Bane 1
  Søndag 31. maj 16.00 10. senior vs. CBS Sport Bane 3
  Søndag 31. maj 16.00 U17 dr. 2 vs. Hellas Bane 1
         
  Uge 23      
  Onsdag 3. juni 18.00 U17M vs. B93 Bane 2
  Onsdag 3. juni 18.45 M+55 vs. SSB Bane 1
  Onsdag 3. juni 19.00 U15 dr. 2 vs. Skjold Bane 3
  Onsdag 3. juni 20.15 2. senior vs. VLI Bane 1
  Torsdag 4. juni 20.15 M+32 11M vs. FB Bane 1
  Fredag 5. juni 17.30 U13 dr. 1 vs. HIK 8M Bane 
  Lørdag 6. juni 10.00 DBU-stævne: U7 øvet, p. 1 Bane 5+6
  Lørdag 6. juni 10.00 U14 dr. 2 vs. Brønshøj Bane 1
  Lørdag 6. juni 12.00 DBU-stævne: U7 øvet, p. 2 Bane 5+6
  Lørdag 6. juni 12.00 U19 øst 2 vs. Kastrup Bane 1
  Lørdag 6. juni 14.00 DBU-stævne: U7 øvet, p. 3 Bane 5+6
  Lørdag 6. juni 14.00 1. senior vs. Fremad Amager Bane 1
  Lørdag 6. juni 16.00 11. senior vs. FB 7M Bane 1
  Søndag 7. juni 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 7. juni 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 5+6
  Søndag 7. juni 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 3
  Søndag 7. juni 11.00 U12 dr. 1, p. 2 vs. B93 8M Bane 1
  Søndag 7. juni 11.00 U12 dr. 1, p 4. vs. Hvidovre 8M Bane 1
  Søndag 7. juni 12.30 U13 dr. 6 vs. Vanløse 8M Bane 1
  Søndag 7. juni 14.00 8. senior vs. FB 7M Bane 1
  Søndag 7. juni 16.00 U19 dr. 2 vs. Husum Bane 1
         
  Uge 24      
  Tirsdag 9. juni 20.15 M+32 7 vs. B93 Bane 1
  Onsdag 10. juni 18.45 M+50 vs. Østerbro Bane 1
  Torsdag 11. juni 20.15 M+55 vs. Kastrup Bane 1
  Lørdag 13. juni 10.00 U11 dr. 2 vs. FA2000 8M Bane 1
  Lørdag 13. juni 10.00 U11 dr. 3 vs. Skovshoved 8M Bane 1
  Lørdag 13. juni 11.30 U11 dr. 1 vs. B1908 8M Bane 1
  Lørdag 13. juni 13.00 U13 dr. 5 vs. Hvidovre 8M Bane 1
  Søndag 14. juni 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 14. juni 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 5,6
  Søndag 14. juni 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 3
  Søndag 14. juni 12.00 U15M vs. KB Bane 1
  Søndag 14. juni 14.00 U14 liga 2 vs. FA2000 Bane 1
         
  Uge 25      
  Onsdag 17. juni 20.00 4. senior vs. FB Bane 2
  Onsdag 17. juni 20.15 2. senior vs. Skjold Bane 1
  Fredag 19. juni 18.30 10. senior vs. KB Bane 2
  Lørdag 20. juni 10.15 U12 dr. 1, p. 2 vs. HIK Bane 1
  Lørdag 20. juni 12.00 U19 øst 2 vs. BSV Bane 1
  Lørdag 20. juni 12.00 3. senior vs. HB Bane 2
  Lørdag 20. juni 14.00 U17 dr. 2 vs. Skjold Bane 1
  Søndag 21. juni 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 21. juni 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 5,6
  Søndag 21. juni 09.00-10.30 Booket jvf. træningsplanen Bane 3
  Søndag 21. juni 11.00 U12 dr. 2 vs. Nørrebro 8M Bane 1
  Søndag 21. juni 12.30 U11 dr. 1 vs. Rødovre 8M Bane 1