Menu

Kampoversigt og banebooking

Nedenfor ses allerede bookede turneringskampe, træningskampe samt andre aktiviteter, som banerne er reserveret til. Kampe i DBU-regi bliver der booket baner til automatisk. (Husk på sætte holdkort til DBU kampe fra U11)

Ønsker du at booke tid til en kamp uden for DBU regi, skriv til denne mail

Man kan ikke booke tider, der er øremærket til træning. Se træningsoversigten under træningsinfo.

Kampoversigt er opdateret: 10.11.19

         
         
  Uge 46      
  Onsdag 13. nov. 19.00 U19-1 vs. Lyngby (pokal) Bane 1
  Torsdag 14. nov. 20.15 M+32 7M vs. Måløv (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 16. nov. 09.00 U14 dr. 1-2 vs. B93 (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 16. nov. 09-16 U8 - stævne Bane 5/6
  Lørdag 16. nov. 10.30 B1903 FIVE-A-SIDE turnering Bane 1
  Lørdag 16. nov. 13.30 U13-1 vs. Skjold (DBU) - AFLYST  
  Lørdag 16. nov. 15.00 U11 dr. 1 vs. Brønshøj (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 16. nov. 15.00 U12 dr. 2 vs. Virum (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 16. nov. 16.30 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Søndag 17. nov 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 17. nov. 10.45 U10-1 vs. Lyngby Bane 5
  Søndag 17. nov. 10.45 U12 dr. 3 vs. Frem (Vinterbold) Bane 1
  Søndag 17. nov. 10.45 U11 dr. 3 vs. Frem (Vinterbold) Bane 1
  Søndag 17. nov. 12.15 U12 dr. 2 vs. B93 (Vinterbold) Bane 1
  Søndag 17. nov. 13.30 U14-1 vs. Sundby (DBU) Bane 1
  Søndag 17. nov. 15.15 U15M vs. Skævinge (Vinterbold) Bane 1
  Søndag 17. nov. 16.45 U17 vs. Køge (tr. kamp) Bane 1
         
  Uge 47      
  Onsdag 20. nov. 18.45 M+60 vs. FA2000  Bane 1
  Onsdag 20. nov. 20.15 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 21. nov. 20.15 9. senior vs. B1973 (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 23. nov. 09.00 U12-2 vs. Hvidovre (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 23. nov. 09.00 U12-3 vs. SIF (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 23. nov. 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 23. nov. 10.30 U13-3 - booket til vinterbold Bane 1
  Lørdag 23. nov. 10.30 U13M vs. FIX (DBU) Bane 1
  Lørdag 23. nov. 12.00 U17 vs. SIF (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 23. nov. 14.15 U10 dr. 1, p. 3 - Vinterbold stævne Bane 1
  Lørdag 23. nov. 16.15 U15 dr. 3-4 vs. KFUM (Vinterbold) Bane 1
  Søndag 24. nov. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 24. nov. 10.00 Booket til U15-2 Bane 4
  Søndag 24. nov. 10.45 U12-2 vs. Farum (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 24. nov 12.00 M+60 vs. Køge(40 års pokalrevanche) Bane 1
  Søndag 24. nov. 14.00 U19 dr. 1-2 vs. Husum (Vinterbold) Bane 1
  Søndag 24. nov. 15.45 8M eller 11M kan bookes Bane 1
         
  Uge 48      
  Onsdag 27. nov. 18.45 M+45 vs. Ishøj (Vinterbold) Bane 1
  Onsdag 27. nov. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 27. nov. 20.15 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 30. nov. 09.30 U13 dr. 3 vs. Virum (Vinterbold) 8M Bane 1
  Lørdag 30. nov. 09.30 U12-1 vs. ?? (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 30. nov. 11.00 U13-1 vs. Glostrup (tr. kamp) 11M Bane 1
  Lørdag 30. nov. 12.30 U17 vs. Lyngby (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 30. nov 14.15 U19-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 1. dec. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 1. dec. 10.45 2x5M kan bookes Bane 1
  Søndag 1. dec. 10.45 U11 dr. 2 vs. Kastrup (Vinterbold) 8M Bane 1
  Søndag 1. dec. 10.45 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 1. dec. 12.15 U14M vs. SIF (Vinterbold) 11M Bane 1
  Søndag 1. dec. 13.45 U16 dr. 3-4 vs. Humlebæk (Vinterbold) Bane 1
  Søndag 1. dec. 15.30 5. senior vs. IF Bytoften (Vinterbold) 7M Bane 1
  Søndag 1. dec. 15.30 8M kan bookes Bane 1
         
  Uge 49      
  Onsdag 4. dec. 18.45 M+55 vs. BSF Bane 1
  Onsdag 4. dec. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 5. dec. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 7. dec. 09.30 U12-1 vs. Ishøj (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 7. dec. 09.30 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 7. dec. 09.30 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 7. dec. 11.00 U11-1 vs. ?? (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 7. dec. 11.00 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 8. dec. 09.00 Booket jf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 8. dec. 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 8. dec. 11.15 U9 dr. 3, p. 4 - Vinterbold stævne Bane 1
  Søndag 8. dec. 13.15 U15-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 8. dec. 15.00 8M eller 11M kan bookes Bane 1
         
  Uge 50      
  Onsdag 11. dec. 18.45 M+45 vs. Skodsborg Bane 1
  Onsdag 11. dec. 20.15 M+55 vs. BSF Bane 1
  Torsdag 12. dec. 20.15 M+32 7M vs. Sundby KFUM (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 14. dec. 09.30 U13-1 vs. ?? (tr. kamp) 11M Bane 1
  Lørdag 14. dec. 11.00 U12-1 vs. Roskilde KFUM 8M Bane 1
  Lørdag 14. dec. 11.00 U12 dr. 2 vs. FB (Vinterbold) 8M Bane 1
  Lørdag 14. dec. 12.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 14. dec. 12.30 U15 dr. 3-4 vs. B93 (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 14. dec. 14.15 U16 dr. 3-4 vs. SIF (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 14. dec. 16.00 U14M vs. Ølstykke FC (Vinterbold) Bane 1
  Søndag 15. dec. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 15. dec. 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 15. dec. 10.45 U11 dr. 3 vs. Taastrup (Vinterbold) 8M Bane 1
  Søndag 15. dec. 10.45 U12 dr. 1 vs. Hellas (Vinterbold) 8M Bane 1
  Søndag 15. dec. 12.15 U14 dr. 1-2 vs. B93 (Vinterbold) Bane 1
  Søndag 15. dec. 14.00 U12 vs. Taastrup (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 15. dec. 14.00 8M kan bookes bane 1
  Søndag 15. dec. 15.45 5. senior vs. Glostrup (Vinterbold) 7M Bane 1
  Søndag 15. dec. 15.45 U10-1 vs. Brøndby (tr. kamp) 8M Bane 1
         
  Uge 51      
  Lørdag 21. dec. 10.00 U12-1 vs. Greve (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 22. dec. 10.45 U12-1 vs. AB (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 22. dec. 10.45 U12-2 vs. AB (tr. kamp) 8M Bane 1
         
  Uge 52      
  Lukket Lukket Lukket  
         
  Uge 1      
  Lørdag 4. jan. 10.00 U12-2 vs. FK Vestegnen (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 4. jan 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 5. jan. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 5. jan. 10.45 U12-2 vs. Hellas (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 5. jan. 10.45 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 5. jan. 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 5. jan. 12.15 U11-1 vs. ?? (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 5. jan. 12.15 8M kan bookes Bane 1
         
  Uge 2      
  Tirsdag 7. jan. 20.15 M+32 7M vs. Brøndby (Vinterbold) Bane 1
  Onsdag 8. jan. 18.45 M+60 vs. KB Bane 1
  Onsdag 8. jan. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 9. jan. 20.15 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 11. jan. 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 11. jan. 10.30 U12 dr. 3 vs. Bispebjerg (Vinterbold) 8M Bane 1
  Lørdag 11. jan. 10.30 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 11. jan. 12.00 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Søndag 12. jan. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 12. jan. 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 12. jan. 11.00 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Søndag 12. jan. 12.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 12. jan. 12.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 12. jan. 14.15 U13-1 vs. Avarta (tr. kamp) 11M Bane 1
  Søndag 12. jan 15.45 8M eller 11M kan bookes Bane 1
         
  Uge 3      
  Onsdag 15. jan. 18.45 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Onsdag 15. jan. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 16. jan. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 18. jan. 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 18. jan. 10.00 U12-1 vs. B93 Bane 1
  Lørdag 18. jan. 10.00 U12-2 vs. B93 Bane 1
  Lørdag 18. jan 11.30 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 18. jan. 13.15 U15M vs. Farum (Vinterbold) Bane 1
  Lørdag 18. jan. 15.00 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Søndag 19. jan. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 19. jan. 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 19. jan. 10.45 U11-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 19. jan. 10.45 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 19. jan. 12.15 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Søndag 19. jan. 14.00 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Søndag 19. jan. 15.45 U13-1 vs. ?? (tr. kamp) 11M Bane 1
         
  Uge 4      
  Onsdag 22. jan. 18.45 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Onsdag 22. jan. 20.30 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 23. jan. 20.15 M+55 vs. KFUM Bane 1
  Lørdag 25. jan. 09.00 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Lørdag 25. jan. 10.15 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 25. jan. 12.00 1. senior vs. b1960 (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 25. jan. 14.00 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 25. jan. 15.45 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Søndag 26. jan. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 26. jan. 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 26. jan. 11.15 U8 dr. 2, p. 4 - Vinterbold stævne Bane 1
  Søndag 26. jan. 12.45 U8 dr. 3, p. 3 - Vinterbold stævne Bane 1
  Søndag 26. jan. 14.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 26. jan. 14.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 26. jan. 16.00 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 26. jan. 16.00 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
         
  Uge 5      
  Onsdag 29. jan. 18.45 Booket til Vinterbold 11M  Bane 1
  Onsdag 29 . jan. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 30. jan. 20.15 M+55 vs. FA2000 Bane 1
  Lørdag 1. feb. 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 1. feb. 10.00 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 1. feb. 12.00 1. senior vs. Liria (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 1. feb.. 14.15 U19-1 vs. Vallensbæk (tr kamp) Bane 1
  Lørdag 1. feb. 16.15 U13-1 vs. ?? (tr. kamp) 11M Bane 1
  Søndag 2. feb. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 2. feb. 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 2. feb. 11.15 U9 dr. 1, p. 3 - Vinterbold Stævne Bane 1
  Søndag 2. feb. 12.45 U8 dr. 1, p. 2 - Vinterbold Stævne Bane 1
  Søndag 2. feb 15.00 2. senior vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
         
  Uge 6      
  Tirsdag 4. feb. 20.15 Booket til Vinterbold 7M Bane 1
  Onsdag 5. feb. 18.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Onsdag 5. feb. 18.45 8M kan bookes Bane 1
  Torsdag 6. feb. 20.15 Booket til Vinterbold Bane 1
  Lørdag 8. feb. 10.00 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 8. feb. 12.00 1. senior vs. KFUM (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 8. feb. 14.00 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Søndag 9. feb. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 9. feb. 10.45 U12-1 vs. Lyngby (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 9. feb. 10.45 U12-2 vs. Lyngby (tr. kamp) 8M Bane 1
  Søndag 9. feb. 12.15 8M eller 11M kan bookes Bane 1
         
  Uge 7      
  Onsdag 12. feb. 18.45 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 13. feb. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 15. feb. 10.00 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 15. feb. 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 15. feb. 12.00 1. senior vs. GVI (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 15. feb. 14.00 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Søndag 16. feb. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 16. feb. 10.45 2x5m kan bookes Bane 5
  Søndag 16. feb. 10.45 8M eller 11M kan bookes Bane 1
         
  Uge 8      
  Onsdag 19. feb. 18.45 11M kan bookes Bane 1
  Onsdag 19. feb. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 20. feb. 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 22. feb. 10.00 U12-1 vs. Holbæk (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 22. feb. 10.00 U12-2 vs. ?? (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 22. feb. 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 22. feb. 12.00 1. senior vs. Jægersborg (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 22. feb. 14.00 U13-1 vs. ?? (tr. kamp) 11M Bane 1
  Lørdag 22. feb. 15.45 Booket til Vinterbold Bane 1
  Søndag 23. feb. 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 23. feb. 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 23. feb. 10.45 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Søndag 23. feb. 12.30 2. senior vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 23. feb. 14.30 U17-1 vs. Skjold Birkerød (Vinterbold) Bane 1
         
  Uge 9      
  Onsdag 26. feb. 18.45 M+55 vs. KB Bane 1
  Onsdag 26. feb. 20.15 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Torsdag 27. feb. 20.15 Booket til Vinterbold 7M Bane 1
  Lørdag 29. feb. 10.00 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 29. feb. 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 29. feb. 12.00 1. senior vs. Dragør (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 29. feb. 14.00 U19-1 vs. Hillerød (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 29. feb. 16.00 Booket til Vinterbold Bane 1
  Søndag 1. marts 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 1. marts 10.45 2x5M kan bookes Bane 1
  Søndag 1. marts 11.15 U8 dr. 1, p. 2 - Vinterbold stævne Bane 1
  Søndag 1. marts 13.00 booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 1. marts 13.00 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 1. marts 14.30 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 1. marts 14.30 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 1. marts 16.00 8M eller 11M kan bookes Bane 1
         
  Uge 10      
  Onsdag 4. marts 18.45 Reserveret til M+55 og M+60 Bane 1
  Onsdag 4. marts 20.15 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 5. marts 20.15 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 7. marts 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 7. marts 10.00 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 7. marts 11.45 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 7. marts 13.30 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 7. marts 15.15 Booket til Vinterbold 7M Bane 1
  Lørdag 7. marts 15.15 U12-1 vs. LB07 (tr. kamp) 8M Bane 1
  Lørdag 7. marts 16.45 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Søndag 8. marts 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 8. marts 10.45 2x5m kan bookes Bane 5
  Søndag 8. marts 11.00 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Søndag 8. marts 12.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 8. marts 12.45 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 8. marts 14.30 U19-1 vs. Køge (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 8. marts 16.15 13-1 vs. ?? (tr. kamp) 11M Bane 1
         
  Uge 11      
  Tirsdag 10. marts 20.15 Booket til Vinterbold 7M Bane 1
  Onsdag 11. marts 18.45 M+60 vs. Frem Bane 1
  Onsdag 11. marts 20.15 Booket til vinterbold 1MM Bane 1
  Torsdag 12. marts 20.15 Booket til Vinterbold 7M Bane 1
  Lørdag 14. marts 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 14. marts 10.00 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Lørdag 14. marts 10.00 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Lørdag 14. marts 11.30 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Lørdag 14 marts 11.30 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Lørdag 14. marts 13.00 Booket til VinterBold 11M Bane 1
  Lørdag 14. marts 14.45 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 14. marts 16.15 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Søndag 15. marts 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 15. marts 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 15. marts 10.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 15. marts 10.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 15. marts 12.30 U19-1 vs. SIF (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 15. marts 14.30 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Søndag 15. marts 16.15 Booket ti Vinterbold 11M Bane 1
         
  Uge 12      
  Onsdag 18. marts 18.45 11M kan bookes Bane 1
  Onsdag 18. marts 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 19. marts 20.15 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 21. marts 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 21. marts 10.00 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Lørdag 21. marts 12.00 1. senior vs. Lundtofte (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 21. marts 14.15 U19-1 vs. SIF senior (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 21. marts 16.15 Booket til Vinterbold 11M Bane 1
  Søndag 22. marts 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 22. marts 10.45 2x5m kan bookes Bane 5
  Søndag 22. marts 10.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 22. marts 10.45 Booket til Vinterbold 8M Bane 1
  Søndag 22. marts 12.30 2. senior vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 22. marts 14.30 U13-1 vs. ?? (tr. kamp) 11M Bane 1
  Søndag 22. marts 16.15 8M eller 11M kan bookes Bane 1
         
  Uge 13      
  Onsdag 25. marts 18.45 M+55 vs. B1908 Bane 1
  Onsdag 25. marts 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 26. marts 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 28. marts 10.00 2x5m kan bookes Bane 5
  Lørdag 28. marts 10.00 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 28. marts 10.00 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 28. marts 11.30 U19-1 vs. KB senior (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 28. marts 13.30 8M eller 11M kan bookes Bane 1
  Søndag 29. marts 09.00 Booket jf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 29. marts 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 29. marts 10.45 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 29. marts 10.45 8M kan bookes Bane 1
  Søndag 29. marts 12.30 2. senior vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 29. marts 14.30 8M eller 11M kan bookes Bane 1
         
  Uge 14      
  Onsdag 1. april 18.45 11M kan bookes Bane 1
  Onsdag 1. april 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Torsdag 2. april 20.15 11M kan bookes Bane 1
  Lørdag 4. april 10.00 2x5M kan bookes Bane 5
  Lørdag 4. april 10.00 U13-1 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 4. april 12.00-17.00 Booket til potentiel turneringsopstart Bane 1
  Søndag 5. april 09.00 Booket jf. træningsplanen Kunst
  Søndag 5. april 10.45 2x5M kan bookes Bane 5
  Søndag 5. april 10.45 Booket til potentiel turneringsopstart Bane 1
  Søndag 5. april 12.30 2. senior vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 5. april 14.15 Booket til potentiel turneringsopstart Bane 1